logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - beczki i metalowe skrzynie

Witam Was przy kolejnym rzucie oka na elementy pola bitwy. Dziś ponownie przyjdzie nam się przyjrzeć elementom do makiet wykonanym przez naszego rodzimego producenta – Mini Monsters. Jak prezentują się zestawy beczek i metalowych skrzyń? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem.

 

Zakupione przeze mnie zestawy to:

  • metalowe beczki,
  • zgniecione beczki,
  • metalowe skrzynie.

Podobnie jak w przypadku innych produktów Mini Monsters, zestawy beczek oraz skrzyń były zapakowane w foliowe woreczki z kartonikiem z logo firmy.

Sam produkt został rewelacyjnie odlany. Po wypakowaniu oraz szybkiej kąpieli, niezbędnej w przypadku produktów żywicznych, nie wymagały one żadnej dodatkowej obróbki. Nie dane mi było również uświadczyć nawet pojedynczego śladu po bąblach powietrza.

Omawiane elementy idealnie pasują skalą do modeli w 28/32mm. Na poniższym zdjęciu widzimy od lewej: Seamusa z Malifaux, Chaos Space Marine z Wh40k, Sturmpioniere z Dust, Keisotsu Butai z Infinity.

Beczki i skrzynie zostaną przeze mnie wykorzystane przede wszystkim do budowy barykad oraz wszelkiej maści „przeszkadzajek”. O tym, jak dobrze będą one spełniać swoja rolę, niech świadczy kolejne zdjęcie – Gwardia Śmierci w otoczeniu wszystkich powyższych zestawów.

Produkty Mini Monsters po raz kolejny mnie nie zawiodły i na pewno jeszcze nie raz wzbogacę swoje makiety kolejnymi elementami od tego właśnie producenta. Oczywiście z czystym sumieniem polecam je również Wam, drodzy czytelnicy.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes