logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Nowa gra sci-fi od Assault Publishing

W dniu dzisiejszym na stronie Assault Publishing pojawiła się pierwsza oficjalna informacja na temat nowej gry tego wydawnictwa. W odróżnieniu od Hind Commandera i AWACS, nie będzie to gra ani lotnicza, ani historyczna - zamiast tego będzie traktować o starciach z przyszłości.

 

Wpis na stronie AP przedstawia dwie ilustracje z nadchodzącego podręcznika, nie zdradza jednak zbyt wielu szczegółów o zasadach. Mimo to kilku z nas widziało wstępną wersję zasad i przyznaje, że prezentują się one całkiem smakowicie.

Gracze będą się wcielać w dowódców z prywatnych firm wojskowych, wykonujących najróżniejsze zlecenia poza Układem Słonecznym. Naprzeciw siebie będą stawać siły złożone z kilkunastu drużyn wspartych pojazdami lądowymi oraz latającymi. Oprócz pojedynczych bitew, podręcznik będzie zawierał rozbudowane zasady kampanii, opisujące zarówno zmiany w poszczególnych oddziałach, jak i rozwój całej firmy, oraz misje kooperacyjne lub dla jednego gracza (choć obecność tychże została ostatnio poddana w wątpliwość).

System dedykowany będzie figurkom w skali 15mm, aczkolwiek bez problemu będzie można wykorzystać do niego modele większe i mniejsze.

Według zapowiedzi gra ma się ukazać na początku 2013 roku.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes