logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Pełne zasady DreadBall za darmo!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia goszczące często na naszych łamach wydawnictwo Mantic Games, w porozumieniu z serwisem Wargame Vault, przygotowało unikalny prezent. Do końca Drugiego Dnia Świąt (w krajach anglosaskich znanego jako Boxing Day) można za darmo ściągnąć pełne zasady do najnowszej gry wydawnictwa - Dreadball.

Dreadball to futurystyczna gra sportowa, w której rasy znane z Manticowej gry Warpath ścierają się nie na polach bitew, a w halach sportowych. Okrzyknięty 'Cesarzem Sportu' Dreadball to twarda, brutalna gra, w której akcja nie zwalnia nawet na chwilę a trup ściele się gęsto - niech świadczy o tym fakt, że 'piłka' wykonana jest z hartowanego tytanu, a 'podania' odbywają się z wykorzystaniem elektromagnetycznych wyrzutni, które rozpędzają ją do prędkości 200 kilometrów na godzinę.

Zasady gry możecie ściągnąć bezpłatnie przez najbliższe dwa dni w serwisie Wargame Vault

Są to pełne reguły gry - plik .pdf zawiera dokładnie to samo, co znajduje się w 84-stronicowej papierowej wersji podręcznika.

O samym Dreadball na pewno będziecie mogli przeczytać więcej w nadchodzących dniach - jeden z redaktorów naszego serwisu sprezentował sobie egzemplarz gry na święta. Póki co wspomnę tylko tyle: gra, której zasady przewidują możliwość 'podania' tytanowej piłki do zawodnika drużyny przeciwnej celem złamania mu obojczyka, jak dla mnie wychodzi na plus już w przedbiegach!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes