logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Warzone powraca?

W weekend w bitewniakowym światku gruchnęła niespodziewana wieść! Oto nowa firma o nazwie Prodos Games ogłosiła, że zamierza wypuścić nową wersję legendarnej gry bitewnej Warzone!

Prodos Games to niewielka grupa fanów Warzone z Wielkiej Brytanii. Udało im się pozyskać licencję i obecnie pracują nad stworzeniem nowej wersji gry, która nie sprawi zawodu miłośnikom takim, jak oni sami. W zespole są zarówno osoby zajmujące się tworzeniem i spisywaniem zasad, jak i graficy i projektanci figurek.

Zasady gry, choć bazujące na poprzednich jej wersjach, będą nowe. Celem twórców jest stworzenie innowacyjnego produktu, którym gracze będą się "ekscytować".

Obok zasad, firma ma zamiar wypuścić nowe modele w skali "heroic 28mm", które jak najlepiej oddadzą klimat oryginalnego systemu, a jednocześnie będą mogły się spokojnie równać z najnowszymi produktami. Nowe wzory będą projektowane komputerowo i drukowane w drukarkach 3d - twórcy zapewniają, że dysponują sprzętem, który pozwala na uniknięcie problemów z teksturą. Modele będą dostępne w wysokiej jakości plastiku, a także w żywicy.

Na profilu projektu na Facebooku można już obejrzeć pierwsze szkice, komputerowe rzeźby i trójwymiarowe wydruki.

Oprócz tego na stronie firmy pojawił się pierwszy film promocyjny, który możecie zobaczyć poniżej. Musimy jednak ostudzić zapał - pokazana w nim data (15 lutego 2013) zapowiada raczej wydanie kolejnego filmu lub dalszych informacji o projekcie, a nie skończonej gry. Niektórzy sądzą, że tego dnia ruszy kampania crowdfundingowa projektu, ale ten pomysł nie został potwierdzony przez nikogo z ekipy.

Choć informacji jak na razie jest niewiele, rozbudziły one szalony entuzjazm wśród fanów Warzone. A jak jest w Waszym przypadku?

Źródło: WARZONE - Resurrection na Lead Adventure

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes