logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 27 października 2013

Zapraszam do kolejnego dwutygodniowego zestawienia nowinek. Tym razem ciekawostek niewiele - z jednej strony słyszałem opinię, że wielu wydawców omija okres, gdy trwa Kickstarter firmy Reaper Miniatures, gdyż monopolizuje ona wtedy uwagę graczy. Z drugiej strony możliwe jest, że zwyczajnie ruszają przygotowania do pracowitego okresu świąteczno-noworocznego. Tak czy inaczej, zapraszam do lektury.

14 października

Wydawnictwo znane z gier wykorzystujących statki wszelkich rodzajów - Spartan Games - prowadzi przedsprzedaż podręcznika do nowej wersji swojej gry science-fiction - Firestorm Armada. Pomimo oznaczenia '2.0', będzie to w sumie trzecie wcielenie gry. W ramach przedsprzedaży firma załącza model stacji kosmicznej do każdego zamówionego podręcznika z regułami.

Kickstarter o wdzięcznym tytule 'Toughest Girls of the Galaxy' wydawnictwa Raging Heroes okazał się bardzo popularny, zbierając ponad pół miliona dolarów - czas więc zabrać się do pracy. Firma zaprezentowała trójwymiarowe modele nadchodzących figurek. Do tej pory tzw 'rendery' Raging Heroes były niemal idealnie przenoszone na 'twardy' materiał - panienki ze spluwami będą się na pewno bardzo ładne prezentować na żywo.

15 października

Stały bywalec naszych zestawień i specjalista od licencjonowanych figurek - Knight Models - zaprezentował na swojej fejsbukowej stronie aktualny stan prac nad modelem Rorschacha znanego z komiksu i filmu Watchmen.

16 października

Innym stałym bywalcem Niszowej Niedzieli jest Puppets War, który tym razem prezentuje figurki Rippers - twardzieli w twardych pancerzach.

18 października

Inny rodzimy producent - Scibor Miniatures - przygotował dla swoich klientów halloweenową promocję - do każdego zamówienia na 50 lub więcej dolarów w prezencie otrzymamy model goblina na twarzy. Albo dyni. Dyniotwarzy.

22 października

Coś z trochę innej parafii, ale nie mogłem się oprzeć. Na Kickstarterze można znaleźć nowy projekt United States Playing Card Company, czyli talię kart związaną z kultowym filmem Princess Bride. Nigdy nie ufajcie sześciopalczastemu pokerzyście.

23 października

Kolejna ciekawostka z Knight Models - gang Two-Face, czyli Harvey Dent z przyległościami.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes