logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 4 maja 2014

Witam w kolejnej odsłonie Niszowej Niedzieli. Za oknami słońce świeci w najlepsze, i chociaż to nie dotyczy całego globu, to chyba jednak jakaś aura natchnienia pojawiła się w głowach wielu twórców ze wszystkich stron świata, dzięki czemu zaserwowali nam zastrzyk ciekawych nowinek.

 

 

22 kwietnia

CMoN – Na początek zapraszam do rzutu oka na nowości do Dark Age, a konkretnie na jeden model quasi pajęczego konstruktu, który jako jedyny wydaje mi się godny uwagi. Nadaje się tak do wszelkiego post-apo, jak i steampunku.

23 kwietnia

Corvus Belli – Teraz z kolei coś o wiele ciekawszego. Po pierwsze jak co miesiąc pula nowości z Infinity, przede wszystkim wrażenie robią Haqqislamscy motocykliści oraz niczego sobie Moraci. Po drugie mamy zapowiedzianą trzecią edycję Infinity, w skrócie N3. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że trzecia edycja wcale nie doprowadzi do zdezatualizowania dwóch dodatkowych podręczników - zaktualizuje jedynie sam rdzeń zasad, Human Sphere wraz z Campine Paradiso zostawiając w spokoju.

24 kwietnia

Tale of War – Jak wszyscy wiemy, wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale świnie są równiejsze. Jeśli ktoś z was żywi ochotę na rozkręcenie grupy świń trzymających władzę bądź prowadzących ciemne interesy, Tale of War ma zestaw w sam raz dla Was.

 

25 kwietnia

Fenris Games – Fenris, jak lwia część firm na rynku, zdecydował się poimprowizować z tematyką mitów Cthulhu. Jak mu to wyszło? Różnie, raz zbyt groteskowo, raz naprawdę dobrze. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do przejrzenia ich oferty.

27 kwietnia

Predastore – Kobieta predator? Proszę bardzo. Model wygląda na taki, który śmiało można by poddać całkiem przyzwoitej waloryzacji, chociażby zmieniając uzbrojenie na takie, które bardziej pasowałoby do typowego łowcy.

GCT Studios – Z kolei GCT jak zwykle mnie zawodzi swymi modelami z Bushido o dalekowschodniej stylistyce. Pośród całej masy nowych artów pojawił się ten oto cieszący oko model.

28 kwietnia

Titan Forge – Nasza rodzima firma która ma już za sobą jednego udanego Kickstartera, pokazała kolejne modele z ich obecnej kampanii. Mam nadzieję że mroczne imperium krasnoludów-wcale-nie-chaosu, jako temat przewodni armii nigdy nie zostanie zapomniany.

Thormarillion – Małe detale to właśnie to, co czyni stół atrakcyjnym. Thormarillion jest firmą, która w moim mniemaniu przoduje w misji, jaką jest tworzenie tego typu elementów. Dla wszystkich zainteresowanych: oto biurko.

2 maja

Battlefront – Już jakiś czas temu Battlefront zapowiedział kolejną wariację Dusta, tym razem pod nazwą Dust Battlefield. Czym ma być Battlefield? Otóż w telegraficznym skrócie ma to być Dust Tactics, jednakże pozbawionym podziału na pola oraz posiadający własny, specyficzny styl budowy rozpisek. Właśnie pojawiły się kolejne, już bardziej konkretne informacje na temat samej gry. Czy taki ruch ma sens w dobie istnienia już dwóch gier w tym uniwersum? To już temat na osobny tekst.

Dziękuję za uwagę i zapraszam za kolejne dwa tygodnie.

Komentarze   

#1 Łukasz 2014-05-05 10:48
Jeśli chodzi o Dust Battlefield to myślę, że od przybytku głowa nie boli. Te same figurki i 3 gry!
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes