logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 29 czerwca 2014

Po przerwie spowodowanej problemami technicznymi zapraszamy na kolejny odcinek Niszowej Niedzieli. Dzisiejszy przegląd będzie zawierał produkty w najróżniejszych klimatach: stosunkowo dużo fantasy, tradycyjną dawkę historii (zwłaszcza, że zbliża się pewna ważna rocznica), a także bardzo istotny element każdego pola bitwy. Zapraszam!

 

16 czerwca

Od pierwszego spotkania z Warhammer Fantasy Battles bardzo podobały mi się Squigi, dlatego teraz wszelkie produkty Squigopodobne zwracają moją uwagę. Nie inaczej jest z Gnawami (Gryzakami?) od Kromlecha, która pomimo znacznych rozmiarów są odpowiednio kulkowato-zębate.

18 czerwca

Potrzebujecie dodatkowego wyposażenia dla swojego giganta? Niedługo będziecie mogli je kupić od Otherworld Miniatures. W zestawie znajdziecie prowiant, napitek oraz łupy. Czy tylko mi wystająca z jednej z toreb statuetka przypomina posąg z klasycznej okładki podręcznika graczy do D&D?

19 czerwca

Jak wspomniałem na wstępie, zbliża się ważna rocznica - 100 lat od rozpoczęcia I wojny światowej. Specjalne produkty na tę okoliczność przygotowuje wiele firm, a wśród nich jest - co chyba nie powinno dziwić - Battlefront, który ujawnił małe katalogi z listami i niewielką ilością zdjęć pierwszych produktów, jakie wyjdą do pierwszowojennej wersji Flames of War.

A teraz pora odejść na chwilę od poważnych tematów. Od pewnego czasu w naszych zestawieniach nie pojawiło się nic zupełnie "od czapy". No to teraz jest - sedesy od Thomarillion w skali 28mm.

22 czerwca

I znowu jedna z dziwniejszych nowości: armia małych robocików od ZombieSmith, razem z małymi, kanciastymi czołgami.

24 czerwca

Wracamy na polskie podwórko, ale trwamy przy uroczych figurkach. Choć kampania na IndieGoGo się nie powiodła, Spellcrow całkiem sprawnie wydaje kolejne nowości do Dyniaqów. Ostatnia to... dziecko razem ze swoim misiem (i gałęzią, która nawet ma w grze jakieś zasady).

26 czerwca

Kontynuujemy temat Flames of War, tym razem w wersji pierwotnej. Battlefront zapowiedział nowości na lipiec, wśród nich kolejne dwa zestawy w plastiku (piechota amerykańska i Shermany M4A3), Sherman M4A3 Jumbo, Otto Carius w Jagdtigerze, Ar 234 B oraz chyba najciekawsza rzecz - pluton Volkssturmu.

27 czerwca

Oprócz Dyniaqów w sklepie Spellcrowa pojawiły się inne, dawno zapowiedziane modele: niziołkę z toporem i niziołkę ze smokiem.

28 czerwca

A na koniec zestawienia znów coś z okazji I wojny światowej, ale tym razem mniej poważnie - ogr Feldwebel Kurt von Toffel od Werewoolf Miniatures.

I to by było na tyle, przynajmniej jeśli chodzi o ostatnie dwa tygodnie. Tradycyjnie zapraszam na kolejną Niszową Niedzielę, a w międzyczasie polecam lekturę innych naszych tekstów.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes