logotype

Niszowa Niedziela - 10 stycznia 2016

Witam w kolejnej odsłonie Niszowej Niedzieli. Nowy rok rozpoczynamy co prawda bez przytupu w dziale nowości na rynku – jednak nie ma się co dziwić. W gruncie rzeczy to właśnie okres świąteczny miał okazję obfitować we wszelkiej maści nowinki mające zawrócić nam w głowach.

 

 

30 grudnia

Corvus Belli – Zestawienie zaczynamy od comiesięcznych nowości do Infinity, połączonych ze specjalną paczką zawierająca dwa warianty Achillesa wydaną z okazji dziesięciolecia gry. Poza wspomnianym herosem na szczególną uwagę zasługują na pewno nowe bestie do Tohaa.

4 stycznia

CMoN – Teraz pora na coś szczególnie miłego dla wszystkich entuzjastów stylu Rackhama. Wrath of Kings, które od jakiegoś czasu sumiennie wypełnia niszę tego specyficznego stylu artystycznego, doczekało się startera dla dwóch graczy.

5 stycznia

Tor Gaming – Macek nigdy za wiele, stąd też, w sam raz na początek nowego roku, pojawia się szansa, by wesprzeć kolejną kampanię crowdfundingową spod znaku starszych bogów.

9 stycznia

CMoN – Nowy rok to również pora na kolejne nowości do Dark Age. W tym przypadku od dłuższego czasu da się zaobserwować nowe trendy wśród modeli do tego systemu, czyli powrót do fabularnych korzeni poszczególnych frakcji – co zdecydowanie służy tej grze.

White Tree – Na koniec zapraszam wszystkich entuzjastów post-apokalipsy w naszym rodzimym wydaniu do odwiedzenia strony Afterglow, gdzie można obejrzeć wideo zapowiadające, co nas czeka w nowym roku.

Komentarze   
#1 blackout_sys 2016-01-12 08:18
No i pięknie, że Wrath of Kings się rusza i starter wychodzi. Najwyższa pora zmobilizować się i posklejać te wszystkie startery z kickstartera kurzące się na półkach!
Cytować
2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes