logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - War Bull

Korzystając z promocji na stronie Scibor Monstrous Miniatures, nabyłem jakiś czas temu pokaźny zestaw figurek, które zamierzam wykorzystać do złożenia kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul do Warheim Fantasy Skirmish. Z tej okazji mniej więcej co dwa tygodnie będę recenzował kolejne zestawy z tego zamówienia.

Dziś zapraszam Was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm War Bull.

Elementy wchodzące w skład zestawu War Bull zostały zapakowane w dwa worki strunowe, które z kolei umieszczono wewnątrz kartonowego pudełka.

Model odlano z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewaniu nie były trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

War Bull to duży model składający się z czterech elementów i scenicznej podstawki o wymiarach 100 x 50 mm. Po sklejeniu i umieszczeniu na dołączonej podstawce byk mierzy niemal 180 mm wysokości. Scibor wykorzystał każdy centymetr kwadratowy figurki i wyrzeźbił liczne detale, takie jak elementy pancerza, umieszczone pod skórą ogniwa kolczugi, grubą skórę o wyraźnej fakturze oraz widoczne żyły i arterie.

W czasie rozgrywek w Warheim FS model War Bull będzie pełnił rolę Zagana, czyli skrzydlatego byka.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes