logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Dwarven Treasure set #1

Korzystając z promocji na stronie Ścibor Monstrous Miniatures, nabyłem zestaw Dwarven Treasure set #1, który dziś otworzę w ramach piątkowych recenzji na Danse Macabre. Przy okazji zachęcam do odwiedzania sklepu wspomnianej firmy, byście i Wy mogli trafić na produkty w promocyjnych cenach.

Elementy wchodzące w skład zestawu Dwarven Treasure zostały zapakowane w przeźroczysty blister, wewnątrz którego oprócz odlewów znalazła się także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym i nazwą zestawu.

Skarby odlano z szarej żywicy. Nie zauważyłem na nich żadnych nadlewek czy błon pozostałych po procesie odlewania. Na zdjęciach dostrzeżecie za to kilka śladów po pęcherzach powietrza – na szczęście ich zamaskowanie masą modelarską nie powinno sprawić trudności. Detale modeli są ostre i wyraźne.

Dwarven Treasure składa się z 8 elementów: 3 skrzyń oraz 3 urn i 2 mis z monetami. Wszystkie są bogato zdobione i nawet szybki rzut okiem bez problemu pozwala stwierdzić, że skarb należy do krasnoludów.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji krasnoludzkich makiet lub podstawek w skali 28–32 mm.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes