logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Weapons Pack II

Zapraszam dzisiaj do lektury recenzji zestawu Weapons Pack II wyprodukowanego przez Reaper Miniatures. Prezentowany poniżej oręż jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w minionych turniejach Warheim FS.

Zestaw został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się trzy ramki z orężem. Umieszczono na nich sztylet, trzy miecze, dwa bułaty, dwa topory, buława, dwa młoty, łuk i tarcza z herbem.

Wszystkie elementy odlano w metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

Zestaw Weapons Pack II można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji lub konwersji modeli wojowników wywodzących się nie tylko z ludzkich królestw.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes