logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Crusader Weapons

Zapraszam do lektury recenzji zestawu Crusader Weapons wyprodukowanej przez Reaper Miniatures. Prezentowany poniżej ekwipunek znalazł się wśród nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, które można było wygrać w jednym z turniejów Warheim Fantasy Skirmish.

Zestaw został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się cztery ramki z odlanym w metalu orężem i pancerzem, a także ulotka z informacjami od producenta. W skład Crusader Weapons wchodzi sześć mieczy, w tym miecz wielki i półtoraręczny, dwie sztuki broni drzewcowej, jeden łuk z kołczanem, a także trzy tarcze i dwa hełmy.

Wyposażenie odlano w metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Zestaw Crusader Weapons można wykorzystać do waloryzacji lub konwersji modeli najróżniejszych wojowników, a w szczególności rycerzy zakonnych czy paladynów.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes