logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HQ Resin - Wild West Basing Kit

W dzisiejszej recenzji przedstawię Wam zestaw Wild West Basing Kit z oferty HQ Resin. Omówione poniżej ozdoby rodem z westernów, a także wiele innych produktów tej firmy, znajdziecie w sklepie Hexy.

Wild West Basing Kit składa się z ponad 20 żywicznych elementów w skali 28–32 mm przedstawiających przedmioty z Dzikiego Zachodu. Znajdziemy wśród nich pianino, sejf, worki z pieniędzmi, sztabki złota, dynamit i detonator, okrągły stół, krzesła, talerze z jedzeniem, butelkę whisky i szklanki, kapelusze, siodło, czaszkę bizona oraz szyld i drzwi do saloonu.

 

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne części w ciepłej wodzie z mydłem. Na żadnym z elementów nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie z łatwością usunąłem szczoteczką do zębów.

Omawiany zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet, dioram i podstawek.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes