logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Avatars of War - Barbarian Marauder Chief (kit)

Dzisiaj na łamach mojego bloga Danse Macabre (i gościnnie na TheNode.pl) zapraszam Was serdecznie do lektury recenzji modelu Barbarian Marauder Chief (kit) od hiszpańskiej firmy Avatars of War. Opisanego poniżej przywódcę grasantów będzie można wygrać na turnieju Warheim Fantasy Skirmish – Księstwa Graniczne.

Omawiany model został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazło się osiem odlanych w metalu elementów, a także dwie podstawki (kwadratowa i okrągła) oraz ulotka z informacjami od producenta.

Sklejając model Barbarian Marauder Chief (kit), możemy wybrać jedną z dwóch dedykowanych głów oraz wedle uznania uzbroić wodza barbarzyńców w miecz/topór i tarczę albo dwie bronie jednoręczne (dwa topory albo miecz i topór).

Jakość odlewu jest dobra, detale rzeźby są wyraźne, a krawędzie ostre. Na elementach nie zauważyłem większych nadlewek, a delikatną linię podziału formy łatwo usunąć nożem.

Oprócz świetnego modelu wyrzeźbionego przez Felixa Paniaguę na uwagę zasługują także podstawki, które fabrycznie zostały wyposażone w miejsce na magnes neodymowy. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia transportowanie figurek na przykład w walizkach od A-Case.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes