logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Warhead Studio - Starożytne głowy

Do tej pory na łamach bloga Danse Macabre opublikowałem recenzję dwóch zestawów z oferty Warhead Studio: drewnianej palisady oraz małego drewnianego domu. Dziś z kolei chcę Wam przybliżyć zestaw starożytnych głów, który możecie kupić tutaj.

Starożytne głowy otrzymałem zapakowane w kartonowe pudełko opieczętowane z dwóch stron czarno-białymi ulotkami z informacji na temat Warhead Studio.

Odlany w szarej żywicy zestaw starożytnych głów składa się z 7 elementów przedstawiających kamienne głowy w różnym stopniu uszkodzenia. Jakość odlewów jest dobra; nie zauważyłem na nich większych nadlewek, linii podziału formy czy pęcherzy powietrza.

Starożytnych głów użyję do budowy porośniętych drzewami wzgórz, których będę używał w czasie rozgrywek poza murami w Warheim Fantasy Skirmish.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes