logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HQ Resin - Temple of Evil Gods

W dzisiejszej recenzji przedstawię Wam zestaw Temple of Evil Gods, który znajdziecie w ofercie HQ Resin. Firma należy do grona sponsorów turnieju Warheim Fantasy Skirmish – Dwie Wieże, który odbędzie się 28 września 2019 roku w Sosnowcu. Podobnie jak inne produkty HQ Resin, opisane poniżej modele znajdziecie w sklepie Hexy.

Zestaw Temple of Evil Gods składa się z 8 żywicznych elementów w skali 28–32 mm, przedstawiających ozdobione czaszkami trzy kompletne kolumny, trzy fragmenty zniszczonej kolumny, a także ołtarz i palenisko.

Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Na otrzymanych egzemplarzach nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie łatwo można usunąć szczoteczką do zębów.

Pozostałości świątyni z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes