logotype

AlienLab Miniatures - Valhala Guardian

Dziś na blogu Danse Macabre (i gościnnie na naszym skromnym portalu) przyjrzymy się bliżej modelowi Valhala Guardian od firmy AlienLab Miniatures. Recenzowany poniżej wojownik jest jedną z ufundowanych przez producenta nagród, które będzie można wygrać w czasie turnieju Warheim Fantasy Skirmish.

Model Valhala Guardian otrzymałem w woreczku strunowym zaopatrzonym w firmowe ulotki, które zawierają niezbędne informacje.

Wewnątrz opakowania znalazła się odlana z szarej żywicy, podzielona na trzy części figurka oraz okrągła sceniczna podstawka 40 mm.

Jakość odlewu jest dobra, detale są wyraźne i ostre. Nie zauważyłem większych nadlewek czy śladów linii podziału formy.

Model potężnie zbudowanego strażnika mierzy od stóp do głowy niemal 50 mm. Wojownik odziany jest w bogato zdobiony pancerz, zaś w walce posługuje się toporem i tarczą. Choć figurka stoi w mało dynamicznej pozie (jak na strażnika przystało), jest tak bogata w detale, że malowanie jej powinno sprawić wiele frajdy.

Z uwagi na swoje rozmiary w Warheim FS model może zostać użyty jako Ogr służący na przykład w kompanii Grasantów Chaosu stylizowanej na Norsmenów.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes