logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HobbyZone - Stojak na pędzle i narzędzia

Dziś piątek, więc zapraszam do rozpakowania kolejnego pudełka od HobbyZone. Tym razem jest to stojak na pędzle i narzędzia, który zamówiłem wraz z podręcznym stojakiem modelarskim oraz transportową walizką.

Szczegóły dotyczące przebiegu zamówienia oraz sposobu spakowania przesyłki przedstawiłem w poprzedniej recenzji.

Na stronie HobbyZone producent zawarł kilka najważniejszych informacji o produkcie:

Dzięki Stojakowi bezpieczne przechowasz pędzle, wiertła, pilniki, szczypce, pipety itp. narzędzia, idealny do utrzymania porządku w miejscu w którym pracujesz. Posiada 74 otwory o różnej średnicy, co pozwala na przechowywanie narzędzi o różnej wielkości, posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, możliwość podwieszenia. Dzięki temu niewielkiemu stojakowi narzędzia będą zawsze pod ręką.

Średnice otworów:
19 x 10 mm
42 x 8 mm
13 x 3 mm

Wymiary: 15 cm x 14 cm x 10 cm

W skład zestawu wchodzą idealnie spasowane elementy do złożenia, złożenie całego kompletu nie jest czynnością skomplikowaną, do połączenia elementów, potrzebny będzie w małej ilości klej typu wikol.

Części są dobrze spasowane, a montaż jest łatwy i nie wymaga instrukcji. Stojak na pędzle i narzędzia to przydatny gadżet, który znacznie ułatwił mi prace w warsztacie. Polecam.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes