logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Victoria Miniatures - Shoulder Boards

Od kilku tygodni udaje mi się dość regularnie raczyć szanowne państwo-draństwo weekendowymi wpisami z cyklu rozpakuj pudełko, podobnie będzie i dziś. Jednak w odróżnieniu od ostatnich wpisów traktujących o produktach Ristuls Extraordinary Market oraz Reaper Miniatures, dziś zaprezentują Wam zestaw Shoulder Boards od Victoria Miniatures, firmy, która specjalizuje się w figurkach w skali 30 mm.

Wysłana z Australii paczka z zakupionymi produktami dotarła do mnie znacznie szybciej niż niektóre przesyłki nadawane w Polsce. Wewnątrz znajdowało się kilka dobrze zabezpieczonych figurek i bitsów.

Prezentowany poniżej zestaw Shoulder Boards odlany został w szarej żywicy, nie zauważyłem żadnych nadlewek, a pozostałe po procesie odlewania błony łatwo usunąłem szczoteczką do zębów. Części wykonane zostały w skali 30 mm, co odpowiada skali heroic 28 mm GW.

Epolety wykorzystałem do waloryzacji modeli bohaterów służących w szeregach Muszkieterów z Nuln, których używał będę do gry w Warheim FS. Uznałem bowiem, że będą ciekawym urozmaiceniem czarnych mundurów żołnierzy z Nuln.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes