logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Victoria Miniatures - Imperial Noble

Na dobry początek weekendu zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z rozpakowania modelu Imperial Noble od Victoria Miniatures, który w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnić będzie rolę Najemnego Ostrza lub Postaci Dramatu.

Figurkę Imperial Noble otrzymałem jako część większego zamówienia, a sam model został zapakowany został przez ekipę z Victoria Miniatures w woreczek strunowy. Wewnątrz opakowania znalazła się także okrągła, sceniczna podstawka o średnicy 25 mm.

Blister zawiera figurkę Imperial Noble wraz z towarzyszącą mu małpą. Modele odlane zostały w białym metalu. Na figurce szlachcica znalazłem kilka nadlewek oraz wyraźnie widoczną w kilku miejscach linię podziału formy.

Wyprodukowana przez Victoria Miniatures figurka wyrzeźbiona została w stylu zbliżonym do modeli GW i, jak możecie zobaczyć na ostatnim zdjęciu, Imperial Noble z powodzeniem może stanąć obok reszty obywateli Lenna Sigmara.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes