logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Victoria Miniatures - Spanish Inquisition

Witam szanowne państwo-draństwo w pierwszy piątek sierpnia i zapraszam do lektury relacji z rozpakowania zestawu modeli od Victoria Miniatures, który prawdopodobnie nie pojawi się w trakcie rozgrywek w Warheim FS – ale w Starym Świecie nikt nie spodziewa się w końcu hiszpańskiej inkwizycji.

 

Zestaw Spanish Inquisition otrzymałem jako część większego zamówienia, w skład którego wchodził między innymi recenzowany wcześniej model Imperial Noble. Prezentowany dziś zestaw składa się z trzech odlanych w szarej żywicy figurek oraz dwóch alternatywnych ramek z bitsami. Całość została zapakowana przez ekipę z Victoria Miniatures w woreczek strunowy. Wewnątrz opakowania umieszczone zostały także trzy kwadratowe podstawki o boku 20 mm oraz trzy okrągłe podstawki o średnicy 25 mm. Na modelach znalazłem kilka nadlewek oraz wyraźnie widoczną w kilku miejscach linię podziału formy.

Wyprodukowany przez Victoria Miniatures zestaw modeli Spanish Inquisition w oczywisty sposób nawiązuje do postaci wykreowanych przez komików z Monthy Pythona. Szczegóły i detale figurek są ostre i wyraźne, a podobieństwo do pierwowzorów duże. Montaż odlanych w żywicy modeli nie sprawiał trudności, a same figurki można skleić w dwóch wersjach. Jak szanowne państwo-draństwo zobaczy za chwilę, na umieszczonych poniżej zdjęciach moich inkwizytorów wyposażyłem w brutalne i okrutne narzędzia tortur, sztandar i buławę zostawiając na inną okazję.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes