logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Undead Monster Skulls

Załóżmy, że dziś piątek! Pora więc na kolejną recenzję zestawu będącego jedną z nagród w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe..., który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Dziś pokażę Wam zawartość zestawu Undead Monster Skulls od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Undead Monster Skulls został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się pięć żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Widoczne na zdjęciu błony są łatwe do usunięcia za pomocą szczoteczki do zębów. Ostrożność należy zachować podczas odcinania elementów z wypraski i usuwania śladów po otworach doprowadzających żywicę do formy.

Zestaw Undead Monster Skulls z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele. Elementy mierzą od 15 do 19 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes