logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 12 czerwca 2016

Cześć wszystkim! Zapraszam na punktualną Niszową Niedzielę, w której tym razem znalazło się całkiem sporo mniej lub bardziej dziwnego fantasy (i to w dwóch różnych skalach!), nieco pojazdów z II wojny światowej, a także co nieco dla miłośników pulpu lub starego kina przygodowego. Miłej lektury!

 

 

31 maja

Zaczynamy od niespodzianki zafundowanej nam przez firmę SpellCrow, która pokazała oddział półgigantów w skali 10 mm. Jeśli nie macie pomysłu na grę, w które można ich użyć, nie przejmujcie się — chłopaki z Warszawy też nad tym pracują.

1 czerwca

Miłośnicy Frostgrave pewnie już o tym doskonale wiedzą, ale trudno o tym nie napisać: na stronie NorthStar Figures ruszył Gnickstarter, czyli przedsprzedaż nowego dodatku pt. Into the Breeding Pits wraz z modelami nowych postaci, które w nim opisano. Jak nietrudno zauważyć, tematem przewodnim rozszerzenia są Gnolle, które zostaną wydane także w plastiku.

2 czerwca

Oczywiście SpellCrow nie porzuca skali 28 mm, o czym świadczy choćby nowy, limitowany Dyniaq. Niestety, figurka nie trafi do sprzedaży, a będzie dostępna wyłącznie jako nagroda w konkursie na najlepszy raport bitewny z rozgrywki w Umbrę Turris.

3 czerwca

Ku uciesze fanów amerykańskiej broni pancernej Warlord Games wydało model czołgu M4A3E8, czyli „ostateczną” wersję Shermana, która pojawiła się pod sam koniec wojny, a później walczył też w Korei.

A skoro jesteśmy już przy figurkach historycznych, to cofnijmy się jeszcze bardziej w przeszłość… Khurasan Miniatures poszerzyło swoją ofertę jaskiniowców o młodych mężczyzn z oszczepami, maczugami i kamiennymi toporami. Modele świetnie się nadadzą do rozgrywek w stylu pulpowych powieści lub filmów pokroju Miliona lat przed naszą erą.

4 czerwca

Na targach UK Game Expo można Rubicon Models pokazało swojej najnowsze i nadchodzące modele pojazdów z okresu II wojny światowej. Moją uwagę przykuły prototypy motocyklu i Jeepa, a także PaK 36 i towarzyszące mu figurki.

6 czerwca

W sklepie Lead Adventure dawno nie pojawiały się żadne nowości… ale niedawno Igor Karpov wziął się ponownie do rzeźbienia! Nowe figurki będą należały do serii Breugelburg, a wśród nich zobaczymy grupkę dzieci czy parę błaznów rozgrywających dwuosobowy turniej rycerski.

8 czerwca

Pamiętacie czeską firmę Trolls Under the Bridge, o której wspominałem pewien czas temu przy okazji wycofanych już modeli dziwnie przypominających pewne nosorożce? Teraz wypuściła czterech 10 mm magów, którzy świetnie się nadają na przedstawicieli dobrze nam znanych, złowrogich bóstw.

AntiMatter Games od dawna wydaje ciekawe, ale bardzo specyficzne figurki do własnych gier o starciach pod powierzchnią morza. Wśród najnowszych rzeźb znalazła się widoczna poniżej pół-kobieta, pół-ośmiornica.

11 czerwca

Na sam koniec wracamy do NorthStar Figures, które prezentuje większe zdjęcia nowych modeli do Frostgrave — w tym kolejnego rodzaju maga, opisanego w nowym dodatku.

I to by było tyle na dzisiaj. Tradycyjnie zapraszam do obserwowania naszego portalu, nawet mimo obecnego przestoju, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się rozruszamy!

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes