logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja I - etap 2

Spis treści

Za nami już drugi etap I edycji Modelarskiej Mobilizacji, pora więc na kolejną porcję raportów z postępu prac. Jak mają się poszczególne projekty? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

Pierwsza informacja na temat 2 etapu MM, jaką wczoraj otrzymałem, dotyczyła rezygnacji xardasa z udziału w konkursie. Jak się okazało, intensywne prace nad projektem okazały się nie do pogodzenia ze studiami. A szkoda, bo jego rycerze prezentowali naprawdę wysoki poziom, a jakość raportów była znacznie powyżej pozostałych.

Szajus

Siema ludzie! Oto, czego udało mi się dokonać w tym etapie. Niestety nie zdążyłem zrobić drugiego dużego budynku, jak zakładałem, i nie pomalowałem blatu. Oto zdjęcia tego, co zostało zrobione:

- duży budynek,

- kupa śmieci i płoty,

- kontenery i zbiornik.

W III etapie czeka mnie sporo roboty, ale mogę już powiedzieć, że zostało wykonane jakieś 60% planu. Muszę skończyć duży budynek, zrobić kolejny kontener i zrobić małe skupiska drzew. Potem zostanie mi już tylko malowanie i dodawanie ozdobników. Pozdrawiam!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes