logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja II - etap 4

Spis treści

W poprzednim etapie otrzymaliśmy wyjątkowo niską ilość raportów. Czy podobnie jest w przypadku IV etapu? A może ktoś powraca do prac nad swoim projektem, pomimo trwających w najlepsze wakacji i żaru, jaki funduje nam słońce? Możecie się o tym przekonać poniżej!

 

mojaksywa26

Na ten etap zdołałem jedynie pokryć makietę farbą (początkowo myślałem o jaśniejszym odcieniu czerwieni, ale...) . Efekty tego widoczne są na zdjęciach. Dodatkowo wykonałem dwie "skałki" ze styropianu pokrytego wikolem oraz farbą. Na zdjęciach widać pierwszą z nich. Oprócz tego gotowy jest sztandar imperialny do zaczepienia na murku, niestety jego fotografii nie zdążyłem zrobić.

Na następny etap planuję dorobić jeszcze kilka skał oraz ok. 3 budynków imperialnych. Niestety, nie jestem pewien czy (z powodu wyjazdu) będę w stanie przysłać zdjęcia w terminie.

Skavenblight

W tym etapie udało mi się skończyć wreszcie najliczniejszą grupę stronników - verminkiny. Stanowią połowę bandy, co jest mocno na wyrost nawet przy maksymalnym zapotrzebowaniu na modele w tej bandzie, ale czego się nie robi z radości kolekcjonowania... jest ich właściwie pięciu - szczur z pistoletem nie jest verminkinem, tylko alternatywnym modelem black skavena (o czym dowiedziałam się po pomalowaniu - zdaje się, że nie tylko mi jest trudno połapać się w tych modelach). Ale zawieruszył się wśród figurek na ten etap i tak już został. Tym samym stronników mam już z głowy i zabieram się za resztę bandy - zostało 8 modeli, więc niedużo, ale i tak podzielę to na dwa pozostałe etapy. W najbliższych 2 tygodniach mam zamiar pomalować czarownika, black skavena, nightrunnera i Veskita.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes