logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja II - etap 6

Spis treści

Trzy miesiące i sześć etapów za nami - druga edycja Modelarskiej Mobilizacji dobiegła końca. Co na sam koniec stworzyli nasi uczestnicy? Jak oceniają swój udział w konkursie? Dowiecie się tego w ostatniej porcji raportów.

 

 

Skavenblight

W finałowym etapie pomalowałam resztę bohaterów - dwie wersje wodza, Black Skavena i Nightrunnera. Malowałam na wakacjach, ale szło mi całkiem sprawnie i jestem bardzo zadowolona z tych figurek. Zazwyczaj zostawiam sobie najprzyjemniejsze na koniec i tym razem też tak było. Mój ulubiony Black Skaven z pazurami, dwie wersje Assassina (obie bardzo przeze mnie lubiane) i Nightrunner z tarczą (wg mnie skromny, ale bardzo fajny model). Cieszę się, bo teraz cała banda stoi już w gablotce i czeka na nową kampanię, a mi udało się spełnić wyzwanie Modelarskiej Mobilizacji i skończyłam bandę w terminie. Fotki całości zresztą też udało mi się zrobić (oprócz tych z VI etapu).

Wypadałoby więc napisać kilka słów podsumowania. Otóż idea MM spełniła się u mnie w 100%. Zrobiłam bandę, do której nie miałam serca się zabrać (ze względu na jej rozmiar) i teraz zamiast demotywującej bandy posprejowanych na biało szczurów mam pomalowaną bandę motywującą do grania. :) Ponad 30 modeli z różnych okresów "skaveństwa" GW znalazło w niej swoje miejsce. Patrzę na to nie tylko jak na bandę do gry, ale też swego rodzaju kolekcję. Skaveny zawsze darzyłam sentymentem, swój pierwszy turniej Mordheim grałam nimi, a dopiero teraz dorobiłam się porządnej bandy, z której można złożyć więcej niż jedną rozpiskę. Za co wypada mi organizatorom i pomysłodawcom Modelarskiej Mobilizacji podziękować - a zatem dziękuję!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes