logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja II - wyniki

Po krótkiej naradzie nasze skromne jury zdecydowało, który z projektów biorących udział w II edycji Modelarskiej Mobilizacji zasługuje na miano najbardziej udanego. I choć z początku nie wydawało się to oczywiste, okazało się, że uwagę całej naszej trójki przykuła jedna praca.

Mowa o bandzie Skavenów z klanu Eshin. Skavenblight jako pierwszej w krótkiej historii naszego konkursu udało się całkowicie spełnić projektowe założenia, na dodatek utrzymując bardzo wysoki poziom malarski. Dlatego została zwyciężczynią II edycji MM. Gratulujemy!

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować pozostałym uczestnikom - wielką przyjemnością było śledzić Wasze modelarskie postępy. Mamy nadzieję, że weźmiecie udział w naszych przyszłych konkursach. A tymczasem zapraszamy do komentowania właśnie zakończonej edycji Modelarskiej Mobilizacji - jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes