logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja III - etap 5

Spis treści

Cztery podstawowe etapy i jeden dodatkowy za nami, dotarliśmy do końca III edycji Modelarskiej Mobilizacji. Co udało się osiągnąć uczestnikom przez ostatnie dwa tygodnie? Komu udało się zrealizować założenia projektu? Przekonacie się czytając poniższe raporty!

 

Kapso

I oto nadszedł koniec kolejnej edycji MM w moim wykonaniu. Czy to prawda, że do trzech razy sztuka? czy udało mi się wykonać plan w 100%?

TAK! pierwszy raz udało mi się skończyć plan, zapraszam do oglądania.

Zanim przejdę do podsumowania, pokażę Tyranta, którego skończyłem w tym tygodniu.

Ogólnie uważam, że wyszedł mi całkiem w porządku, tym bardziej, iż robiłem go z jakiegoś połamanego Carnifexa z odzysku.

Udało mi się nawet zrobić coś więcej, a mianowicie bonus w postaci zaczętej konwersji Carnifexa na Harpię.

Dla osób o uboższej wyobraźni przedstawiam wcześniej skończoną jej siostrzyczkę, jak wszystko pójdzie dobrze, to za jakiś czas ten nędzny korpusik będzie wyglądać podobnie. (Powtarzam, skończona Harpia nie jest zrobiona w czasie MM!)

No i cała gromadka, szczęśliwa i zwarta. :)

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes