logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja III - wyniki

Od opublikowania ostatnich raportów z III edycji Modelarskiej Mobilizacji minął tydzień, dłużej nie wypada trzymać uczestników i czytelników w napięciu - przyszła pora na ogłoszenie zwycięzcy konkursu!

Podobnie jak ostatnim razem, wybór nie był oczywisty, ale po naradzie postanowiliśmy nagrodzić uczestnika, który nie tylko wykazał się konsekwencją i solidnym umiejętnościami malarskimi, ale także - co nieczęste - zakończył przewidziany przez siebie projekt. Mowa o Kapso, który przez 5 etapów trwania MM uparcie tworzył swoich Tyranidów. Gratulujemy!

Nagrodą w tej edycji konkursu jest model czarodziejki Valdis ufundowany przez jego twórcę - firmę Norsgard!

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, których postępy w projektach wszyscy śledziliśmy z dużym zainteresowaniem. Mamy szczerą nadzieję, że ponownie spotkamy się przy okazji kolejnych konkursów!

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes