logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja V - zapisy

Od pewnego czasu trafiają do nas pytania o następną Modelarską Mobilizację. Portal znowu działa (i to już kilka miesięcy), trwają wakacje, więc nie pozostaje nam nic innego, jak ulec prośbom wiernych czytelników i ogłosić kolejną edycję naszego konkursu. I to nie byle jaką, bo V edycja Modelarskiej Mobilizacji zakończy się na krótko przed 5 urodzinami naszego portalu!

Dla niewtajemniczonych, udział w Modelarskiej Mobilizacji polega na realizowaniu wymyślonego przez uczestnika projektu - malowania armii lub budowy pola bitwy - i relacjonowaniu postępów prac wykonanych podczas kilku dwutygodniowych etapów (terminy podane są niżej). Po ostatnim etapie jury złożone z administratorów TheNode.pl wybierze najlepszy projekt, kierując się poziomem wykonanych prac i wytrwałością w realizowaniu planu.

Ponieważ po reaktywacji strony zdecydowaliśmy się na rezygnację z forum, zmianie uległ mechanizm zgłaszania uczestnictwa i przedstawiania planów na kolejne etapy - teraz wszystko będzie się odbywać drogą mailową. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać opis swojego projektu oraz plan na pierwszy etap pod adres e-mail podany poniżej. Po szczegóły zapraszamy do nowej wersji regulaminu (w której znalazło się także kilka innych zapisów).

Nasz konkursowy adres także uległ zmianie i teraz brzmi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Etapy V edycji Modelarskiej Mobilizacji prezentują się następująco:

  • 1 etap: 7 lipca - 20 lipca,
  • 2 etap: 21 lipca - 3 sierpnia,
  • 3 etap: 4 sierpnia - 17 sierpnia,
  • 4 etap: 18 sierpnia - 31 sierpnia.

Koordynatorami będą Sarmor i Danny (okres wakacyjny trwa w najlepsze, dlatego będziemy zajmować się konkursem we dwóch).

I na koniec najlepsze - nagrodą w tej edycji będzie figurka krasnoludzicy z kuszą od zaprzyjaźnionej firmy Spellcrow.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes