logotype

Modelarska Mobilizacja V - wyniki

Tydzień temu zakończyła się V edycja Modelarskiej Mobilizacji. Spośród siedmiu uczestników, którzy nadesłali zgłoszenia, do ostatniego etapu dotarło trzech: ja z orkami do Władcy Pierścieni, blackout_sys z damską drużyną do Anima Tactics oraz ZupkaChińska i jego imperialni gwardziści. Co więcej, dwaj z nich nie opuścili ani jednego etapu, co także jest nie lada osiągnięciem. Jednak zwycięzca może być tylko jeden!

Muszę powiedzieć, że ostateczny wybór nie był prosty. Ja ponownie zrealizował wszystkie założenia swojego projektu, a jego konwersje cały czas robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Z kolei ZupkaChińska zabrał się za jedną z moich ulubionych aspektów naszego hobby - budowanie pojazdów od podstaw. Końcowy efekt był naprawdę dobry, a pozostałe figurki pomalowane w ramach tego projektu także wyszły bardzo dobrze.

Mający najdłuższy staż w naszym konkursie blackout_sys zafundował nam jedenaście świetnie prezentujących się, kolorowych pań. I choć nie wszystkie z nich udało się skończyć w ramach konkursu, to zdecydowaliśmy się nagrodzić właśnie ten projekt. Gratulujemy!

Zwycięzca otrzymuje od nas figurkę krasnoludzicy z kuszą od sponsora, firmy Spellcrow.

Na zakończenie chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom tej edycji naszego konkursu modelarskiego. Mamy nadzieję, że w przyszłości podejmiecie inne przygotowywane przez nas wyzwania. Kiedy będzie kolejna okazja? Jeszcze zobaczymy!

Komentarze   
#1 ja 2014-09-08 22:26
Gratuluję zwycięzcy, dobra robota!
Cytować
#2 blackout_sys 2014-09-09 06:53
Dziękuję!

Ja z kolei śledziłem z uwagę postępy Ja w jego bojach z rzeźbieniem. Moim szczytem możliwości rzeźbiarskich jest zalepianie przerw w modelach, ewentualnie słabej jakości kostka brukowa, dlatego gratuluję pomysłu i realizacji.
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes