logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Zimowa Gawęda - wyniki

Tydzień temu opublikowaliśmy ostatni raport bitewny nadesłany na konkurs Zimowa Gawęda. Nie pozostało nam już nic innego, jak ogłosić zwycięzcę. Który z siedmiu tekstów uznaliśmy za najlepszy? Dowiecie się poniżej.

Na początek jednak chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom. Wszystkie nadesłane przez Was raporty czytałem z przyjemnością. Bardzo ucieszyły mnie zarówno ich ilość, jak i różnorodna tematyka.

Wybrać ten jeden najlepszy było bardzo trudno - tak trudno, że zdecydowaliśmy się nagrodzić aż dwóch autorów! I tak nagrody otrzymują:

Gratulacje!

Obaj zwycięzcy otrzymają modele ufundowane przez naszych sponsorów: White Tree, Spellcrow oraz Small Scrapping Facility.

Oprócz tego zdecydowałem się dodatkowo wyróżnić psborsuka, który jako jedyny nadesłał raport w pierwszym terminie. Z tej okazji otrzyma on od nas dodatkowy upominek - limitowaną figurkę VIPa produkcji Assault Publishing.

Na koniec chciałbym po raz drugi podziękować wszystkim siedmiu autorom nadesłanych raportów. A w przyszłości zachęcam i innych czytelników do udziału w konkursach - kolejny zapewne już niedługo.

Komentarze   

#1 psborsuk 2015-03-13 23:09
Dziękuję bardzo. Cieszę się, że moja praca się podobała :)
Cytować
#2 MKG 2015-03-14 08:07
Moje gratulacje! :)
Cytować
#3 Az 2015-03-14 12:55
Wow, kompletnie się tego nie spodziewałem :)
Dzięki wielkie :)!
Cytować
#4 DE 2015-03-14 13:57
Gratuluje wszystkim jubilatom :)
Cytować
#5 kubaF16 2015-03-19 21:19
Gratki dla zwycięzców. :)
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes