logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VI - zgłoszenia

Spis treści

Wczoraj minął termin przysyłania zgłoszeń do zapowiedzianej dwa tygodnie temu VI edycji Modelarskiej Mobilizacji. Weźmie w niej udział dziesięć osób, wśród których są zarówno starzy bywalcy, jak i całkowicie nowi uczestnicy. Z kolei wśród projektów dominuje klasyczne fantasy – Stary Świat, Śródziemie czy Umbra Turris – ale miłośnicy post-apo, steampunku czy horroru także będą mieli komu kibicować. Ciekawi szczegółów? Czytajcie dalej.

 

Crabsy

Podczas tej edycji Modelarskiej Mobilizacji postanowiłem zbudować sobie bandę do Warheima.

Od dawna planowałem się tym zająćm ale jakoś zawsze wpadło coś innego, jednak przy okazji premiery Age of Sigmar przeglądałem zdjęcia gry z wcześniejszych edycji i zatęskniłem za Starym Światem.  No, może nie konkretnie za nim, bo moim domem od zawsze był Ulthuan – ale wiadomo, o co chodzi . Między innymi dlatego też padło na Warheima, który pozwala mi grać moimi elfami.

W ramach konkursu planuję zrobić grywalną bandę. Nie wiem jeszcze konkretnie, ile modeli i jakie, zobaczymy, czy uda mi się zdobyć wszystkie części, jakie będę chciał wykorzystać, ale ostatecznym celem jest stworzenie bandy, którą będę mógł zagrać. Na razie planuje użyć tych części, ale to dopiero początek. W planach mam też zrobić parę konwersji, więc liczę, że będzie sporo zabawy.

Kacper

Moim projektem będzie sklejanie oraz malowanie armii Krasnoludów Chaosu na 1000 pkt. do gry Warhammer Fantasy Battle. Ilość punktów jest taka, a nie inna, ponieważ mam zamiar nimi zagrać na turnieju parowym w Łodzi klasy master "Macki Wojny", który odbędzie się 17–18.10, więc ładnie pokrywa się on z terminem Waszego konkursu. Ilość oraz rodzaj modeli nie są jeszcze ustalone, ponieważ zasady na turniej nie przybrały jeszcze ostatecznej formy. Na pierwszy etap planuję pomalować 3 Bul Centaur Renders firmy ForgeWorld oraz przygotowanie do malowania reszty modeli. Załączam zdjęcie gotowych modeli do mojej armii (z których prawdopodobnie tylko goblin weźmie udział w turnieju).

DE

Tematem mojego projektu będzie armia orków z Zakonu Barana do Norsgardu. Z racji tego, że liczba figurek orków wydanych do tej pory jest dość skromna, może się zdarzyć, że będę zmuszony zasilić armię innymi figurkami sił dobra. Ponadto, jeżeli tak się złoży, że w trakcie trwania MM wyjdą nowe modele do tej frakcji, oczywiście włączę je do projektu. Nie jestem w stanie podać konkretnego limitu punktów armii, gdyż podręcznik jeszcze nie trafił na rynek, ale jak tylko to nastąpi, nie omieszkam tego zrobić!

Gregory

Chciałbym się zgłosić na najbliższą Modelarską Mobilizację z projektem stworzenia armii Dol Amroth z Władcy Pierścieni – mianowicie 6 nieco skonwertowanych rycerzy z Minas Tirith plus chorąży, do tego skonwertowany Książę, aby ich powieść do boju. Ponadto przynajmniej 12 pieszych wojowników z Minas Tirith, w porywach do jakichś 24, o ile się wyrobię czasowo, ale załóżmy na wstępie, że 12 i pieszy chorąży.

Armia będzie siłami dowodzonymi przez Księcia Erchiriona, drugiego syna (i tym samym nie następcę tronu) księcia Imrahila z Dol Amroth; z tej racji Książę wyparł się (albo może po prostu postanowił być nieco bardziej indywidualny) rodowego symbolu Statku i Łabędzia, przyjął własne godło, skrzyknął grupę żołnierzy i wyruszył w poszukiwaniu przygód – mimo wszystko, Umbar czy Daleki Harad zawsze będą wymagały zbrojnych interwencji, a w Górach Mglistych wciąż czai się mnóstwo goblinów i orków...

Komentarze   
#1 blackout_sys 2015-08-18 06:14
Pozostaje mi tylko życzyć tego co zwykle przed grą turniejową - obyście przegrali!

:)
Cytować
#2 ja 2015-08-30 10:38
Ja sobie pokibicuję Gregoremu i jego armii Dol Amroth!
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes