logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VI - etap 3

Spis treści

Wczoraj dobiegł końca trzeci, przedostatni etap VI edycji Modelarskiej Mobilizacji. Jak radzą sobie nasi uczestnicy? Kto już prawie skończył, a przed kim jeszcze dużo pracy? Dowiecie się tego z poniższych raportów.

 

 

Raakiz

Ostatnim razem nie dałem żadnego raportu, ale również niewiele miałem do zaraportowania. Tym razem jest wręcz przeciwnie. Tak mnie wzięło jednego dnia na malowanie, że zupełnym przypadkiem skończyłem malować całą bandę. I bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ jakkolwiek modele Malifaux'a bardzo mi się podobają, to jednocześnie ich malowanie potrafi być bardzo męczące. Tak więc przedstawiam zdjęcia i pozdrawiam wszystkich.

marcinmarcin

Całkiem konstruktywne 2 tygodnie: co miało dojechać, dojechało, więc więcej już nie będzie. Zapodstawkowane, spodkładowane, główne kolory i washe ciapnięte na wszystko prócz kilku dziołch – ale one będą na koniec. A kilka figsów skończonych całkiem jakby. Także jak na przechorowany tydzień i multum innych zajęć (w tym sklejenie w końcu bandy do Norsgardu, czym oczywiście się chwalę na zdjęciu, tudzież pobyt na Sabbacie z pokazami Umbry i Wolsunga) całkiem niekiepskie postępy udało mi się poczynić. Zaczynam wierzyć w szczęśliwe zakończenie całego projektu.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes