logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 26 stycznia 2014

Witam w kolejnej odsłonie Niszowej Niedzieli. Jakoś tak się działo, że miałem to szczęście trafiać na dość ubogie pule nowości, a kiedy już wydawało mi się, że sytuacja się poprawi, twórcy gier znów twardo sprowadzali mnie na ziemię. Mimo wszystko sądzę, że w tym wydaniu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

14 stycznia

Imbrian Arts – Ten producent, na którego natknąłem się po raz pierwszy, wielce zaskoczył mnie wypuszczeniem tej oto humanoidalnej gadziny.

15-16 stycznia

Megalith Games – Chłopaki w końcu wzięli się do solidnej roboty i poczęstowali nas większą ilością zapowiedzi. Poniżej zdjęcia kilku WIPów. Po rendery i jeszcze więcej zapraszam do odnośnika.

Khurasan – Specjaliści od wydawania modeli, które udają, że są czymś innym, niż tak naprawdę są, tym razem miast wzorować się po raz kolejny na filmach, postanowili wydać coś w pełni swojego (chyba że ktoś tę wersję czołgu rozpoznaje). Tak czy siak, model im się udał.

19 stycznia

Micro Art Studio – MAS kontynuuje wydawanie terenów dedykowanych grom futurystycznym. Nie ważne, czy to 40k czy Infinity, zestaw pól siłowych zawsze się sprawdzi.

20 stycznia

Stoelzel’s Structures – Być może niektórzy z Was pamiętają pojawiające się czasem kartonowe domki w formacie PDF. Nie inaczej jest tym razem, Stoelzel wypuścili kolejny zestaw, tym razem dedykowany Dzikiemu Zachodowi.

Shieldwolf Miniatures – Ciekawy model orczego szamana. Jakkolwiek jego nakrycie głowy może wydawać się dziwne, to poza sugerująca rzucanie jakiejś wariacji magicznej kuli działa zdecydowanie na plus.

Mantic – Dreadball doczeka się elektronicznych wersji podręczników wraz z aplikacjami mającymi usprawnić rozgrywkę. Czy to dobrze? Sądzę że tak, bo wygląda na to, że sposób, w jaki wdrożą elektronikę do gry bitewnej, nie będzie udziwnieniem na miarę Ex Illis.

Spellcrow – Nasi rodzimi twórcy odpowiadający za Umbra Turris szykują takiego oto, nie oszczędzającego się w barze, krasnoluda.

22 stycznia

Stronghold Terrain – Tak jak zwykle, tak i tym razem coś małego na stół, a jednocześnie posiadającego charakter i przyciągającego oko. Ot, zwykła studnia, w zestawie z kobietą niosącą wodę.

Sea Dragon Miniatures – Norsgard po raz kolejny pokazuje, że orkowie wcale nie muszą być tępą bandą ubranych w łachmany przygłupów. Tym razem dwa kolejne modele, szaman oraz orczy lider (obaj panowie świeżo w żywicy).

Fantasy Flight Games – FFG wypuszcza dodatek do wariacji na temat MiM w 41 millenium. Ma on wprowadzić pokaźną ilość interakcji między graczami, co należy rozumieć jako walkę o przetrwanie.

Puppets War – Po raz kolejny nasze podwórko, tym razem WIP przedstawiający ogrzego jak mniemam golema. Model zapowiada się naprawdę ciekawie.

24 stycznia

Sea Dragon Miniatures – Jeszcze raz wrócimy na łańcuchy gór zasypane śniegiem po to, by przyjrzeć się kolejnej członkini plemienia Mork.

Dziękuję za uwagę i zapraszam za dwa tygodnie.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes