logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja II - etap 5

Przedostatni etap Modelarskiej Mobilizacji już za nami, a troje uczestników mocno się trzyma. Zapraszam do zapoznania się z postępami ich prac.

 

 

Skavenblight

Po skończeniu stronników przyszedł czas na bohaterów. I jednego dramatisa, bo Veskit jako robo-szczur nie jest takim zwykłym członkiem bandy. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę go używać, ale skoro jest figurka, to trzeba ją było pomalować. Reszta to standardowi bohaterowie - nightrunner, black skaven i czarownik. Każdy z tych modeli tkwi mocno w klimacie Mordheim i daleko mu do "masowego" charakteru armii skavenów, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że mimo braku czasu (bo ostatnio kompletnie nie miałam kiedy malować) wyszli wszyscy nieźle. W ostatnim etapie skupię się na pozostałych bohaterach (cztery modele - jeden to alternatywny wódz) i banda będzie wreszcie gotowa.

blackout_sys

Raport w telegraficznym skrócie:

Urlop, urlop, czasu mało na malowanie. Plus 40 modeli to dużo... Gdy maluję taśmowo, to jeden kolor na wszystkich - straszne nudy. :) Zdjęcia robione tym razem naprawdę tosterem. Generalnie niebieskie szmatki zrobione + na niektórych bazowy kolor pod kości. Dodatkowo nie ujęta na zdjęciach Banshee w zaawansowanym stadium malowania.

Na ostatni etap zaplanowane jest dokończenie szkieletów i dowództwa. Zrobienie śniegu na podstawkach oraz trayów. Wszystkie materiały zebrane, pomysł jest - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kapso - Blackwater Gluch

Wiele nie zrobiłem, zostały do skończenia 2 podstawki i 40% ostatniego kowboja w gangu.

Kapso - Bretonnia

Tutaj też niewiele, kilku chłopów i ciągle męczone konie. ;)

Podsumowanie

I oto za nami już niemalże cały konkurs. Za dwa tygodnie minie ostatni etap, poznamy ostatnie fragmenty projektów i wyłonimy zwycięzcę. Zapraszamy!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes