logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 18 maja 2014

Kolejne zestawienie nowinek i nowości z bitewno-growego światka. Tym razem kilka miłych dla oka modeli, parę ciekawostek i jedna informacja ciężkiego kalibru. Zapraszam do lektury.

 

 

6 maja

Zaczniemy od luźnej ciekawostki. Spółka War Machine zaprezentowała nowy zestaw kostek. Zgodnie z nazwą - Luxor Titanium Alloy - kości wykonane są z tytanu i mogą być Wasze już za 200$.

8 maja

Spellcrow kontynuuje rozszerzanie swojej oferty figurek fantasy - najnowszy projekt to ork z gustowną latarenką.

9 maja

Mantic Games opublikował modele 3d figurek nowej rasy obcych, która znajdzie się w linii wydawniczej Dreadball Xtreme. Choć wyglądają jak podstarzali erotomani w szlafrokach, Tsudochanie to żadne płotki, tylko władający telekinezą supergeniusze.

12 maja

Niewielka firma Gary Hunt Miniatures powiększyła swoją ofertę o czarnego smoka. Model urzekł mnie przede wszystkim nietypową pozą.

14 maja

Megalith Games kontynuuje wydawanie nowości do gry Godslayer, o której już kiedyś pisaliśmy na naszych łamach. Najnowsza figurka to Blackwater Banshee, czyli nic innego, jak bagienne licho.

15 maja

W zestawieniach niedzielnych nie może oczywiście zabraknąć jakiejś żywicznej firmy z rodzimego podwórka. Tym razem padło na Puppestswar i ich latajkę Dragonfly MK2.

Teraz obiecana wiadomość cięższego kalibru. Znana wszystkim doskonale firma Wizards of the Coast wystosowała pozew przeciw Cryptozoic Entertainment. Pozew dotyczy wydanej niedawno przez Crypto internetowej gry karcianej Hex. Gra będzie się toczyć o dużą stawkę, bo Hex zarobił ponad dwa miliony dolarów na ubiegłorocznym Kickstarterze. Będziemy informować o rozwoju sprawy.

16 maja

Dust Studios ogłosiło, że kolejne rozszerzenie do Dust Tactics/Warfare ma zostać wydane przy wsparciu platformy Kickstarter. Projekt Operation Babylon ma ruszyć w nadchodzącym tygodniu. Nie wiem jak Wy, ale ja współczuję Paolo Parente pecha do wydawców i producentów (zaliczył już chyba czterech), a równocześnie podziwiam upór w tworzeniu i podtrzymywaniu przy życiu projektu Dust.

17 maja

Miniona sobota to Open Day w siedzibie Mantic Games. Jak zawsze na tej imprezie była okazja nie tylko do pogrania, ale też do poznania nowych planów wydawniczych firmy. Tym razem najgorętszą nowinką były figurki do nadchodzącej gry skirmish/dungeon crawl osadzonej w klimacie Kings of War.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes