logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 13 lipca 2014

Witam i zapraszam na kolejny tekst z serii Niszowa Niedziela. Dziś przyjrzymy się kolejnym wybranym nowościom z rynku gier bitewnych, a oprócz tego po raz pierwszy w ramach cyklu wspomnimy o nowości związanej z grami fabularnymi.

 

 

3 lipca

Firma Victrix, oferująca plastikowe figurki historyczne 28mm (epoka napoleońska i od niedawna starożytni Grecy), przygotowała lipcową promocję, w ramach której do trzech zakupionych pudełek za darmo dołożą czwarte i wyślą w dowolne miejsce na świecie.

4 lipca

Freebooter Miniatures przygotował trzy nowe figurki do swojej pirackiej gry Freebooters Fate. Jest to zwinna zabójczyni Incanterabra i dwa wzory Goblin Thugs.

Z okazji premiery nowej edycji nieśmiertelnej gry RPG Dungeons & Dragons wydawnictwo Wizards of the Coast przygotowało dla graczy nie lada niespodziankę. Podstawową wersję gry - zawierającą cztery klasy i rasy, zestaw najpopularniejszych czarów i szkielet mechaniki gry - udostępniono do pobrania za darmo.

7 lipca

Firma Kabuki Models przygotowała kolejną figurkę z serii "Bardzo efektowni wojownicy gothic sci-fi, którzy mogą, ale nie muszą się z czymś kojarzyć". Tym razem jest to tzw. Hydra Knight, prezentujący się całkiem zacnie.

8 lipca

Kolejnym plastikowym zestawem, który lada moment pojawi się nakładem wydawnictwa Dreamforge Games, są Valkir Troopers, czyli bardzo smakowici wojacy w typie gothic sci-fi. Firmie należy pogratulować bardzo udanego i zrealizowanego ze smakiem mariażu barokowej estetyki, która nie kole w oczy krzykliwością, z high-techowym pancerzem wspomaganym.

9 lipca

Nasza rodzima firma Kromlech przygotowała zestaw będący zwieńczeniem wydawanych do tej pory zestawów bitsów w klimacie szkockim. Imperial Highlanders to zestaw umożliwiający sformowanie pełnego oddziału bardzo zdenerwowanych panów bez spodni.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes