logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 19 kwietnia 2015

Witam w kolejnej odsłonie Niszowej Niedzieli. Niestety w związku z nadchodzącym Salute mamy do czynienia z typową ciszą przed burzą. Na szczęście niezależni twórcy nie zawodzą.

 

 

7 kwietnia

FFG – Zaczynamy od zapowiedzenia drugiej fali nowości do gry Star Wars Armada. O ile X-Wing nie zrobił na mnie wrażenia ze względu an zbyt małą skalę, a co za tym idzie brak ikonicznych niszczycieli, to Armada nadrabia ten brak w każdym calu.

8 kwietnia

Hydra Miniatures – Pierwszy tytuł odwołujący się do tych bardziej archaicznych wizji SF. Jeśli lubicie czasem sięgnąć po książki Andre Nortona bądź jakikolwiek inny space western, to być może ten nadchodzący tytuł jest właśnie dla was. O ile modele nie powalają na kolana, to konwencja na pewno jest kusząca.

Bright Light Media – Kolejny projekt crowdfundingowy w tym zestawieniu. Tym razem gra planszowa odwołująca się do wyśmienitej ery horroru lat '80. Chcecie zaszaleć jako Jason Voorhees szlachtując nastolatki maczetą? A może wolicie dodać do tego trochę szaleńczej finezji niczym Freddy Krueger, bądź inkarnacja bólu – Pinhead? Jeśli tak, to Mixtape Massacre czeka na Wasze wsparcie.

10 kwietnia

Dark Age – Wszystkich entuzjastów post apokalipsy na pewno ucieszy fakt, że twórcy ark Age o nich nie zapomnieli. Tym razem dostajemy dwa naprawdę porządne modele, którym bliżej do MadMaxa niż post apokaliptycznego średniowiecza.

13 kwietnia

Mantic – Kolejny wątek retro w tym zbiorze nowości. Tym razem jest to kolejna fala nowości od Mantic Games do gry Mars Attacks. Coś dla wszystkich fanów groteskowych, staroszkolnych zielonych ludzików.

15 kwietnia

FFG – Jeśli jesteście fanami gier takich jak Magia i Miecz oraz Warhammer 40k, to na pewno Relic nie umknął waszej uwadze. Tym razem FFG serwuje nam kilka ciekawostek na temat nadchodzącego drugiego rozszerzenia do tej gry.

16 kwietnia

BattleBards – Wszystkich entuzjastów dobierania odpowiedniej muzyki do bitew bądź sesji RPG zachęcam do zapoznania się z projektem BattleBards.

17 kwietnia

Norsgard – Dla wszystkich zainteresowanych grą Norsgard: twórca poinformował, że powstawanie podręcznika coraz bardziej zbliża się do końca.

Spellcrow – Na zakończenie drugi rodzimy akcent. Tym razem Spellcrow serwuje nam możliwość zamówienia przedpremierowego zestawu plecaków odrzutowych dla naszych kosmicznych rycerzy sygnowanych numerem XVIII.

Dziękuję za uwagę i zapraszam za dwa tygodnie.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes