logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja II - etap 3

Wakacje w pełni, za oknem słońce, a temperatury takie, że bez klimatyzacji nic tylko leżeć i się smażyć. Jak ta pogoda wpłynęła na uczestników Modelarskiej Mobilizacji? Zapraszam do lektury trzeciej porcji raportów.

 

 

Skavenblight

Na tym etapie nie zdarzyło się nic ciekawego ani zaskakującego, bo wśród licznych figurek do bandy Skavenów nadal "przebijam się" przez verminkinów. Stronników nawet do tak licznej bandy mamy w nadmiarze, ale co poradzić, kiedy już zostali przygotowani do malowania... Z tą szóstką poradziłam sobie stosunkowo łatwo i szybko.

Nie bardzo jest się o czym rozpisywać... wprowadziłam nowe umaszczenia i w bandzie pojawiły się albinosy. Przynajmniej jeden jest nim na pewno, bo drugiemu kaptur przesłania oczy i trudno powiedzieć, jakiego są koloru (swoją drogą ten w kapturze z siecią to mój ulubieniec z tego etapu). Chciałam, żeby kolory sierści były nieco urozmaicone, bo banda jest liczna i głupio byłoby rozdzielać je tylko na szare i brązowe. Mam nadzieję, że na kolejnych modelach też mi się to uda.

W kolejnym etapie - szóstka verminkinów. Już ostatnia, obiecuję. ;)

mojaksywa26

Tym razem raport lichy, tak jak i postępy. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale miałem problemy z aparatem.

Posmarowałem całą makietę wikolem, wysypując na to piach. Wyglądało nieźle, dopóki nie sprzątnąłem nadmiaru... Niestety, nie zdążyłem pokryć makiety czerwoną farbą. Planuje zrobienie tego w następnym etapie akrylową farbą w sprayu. Dorobiłem również dwa niewielkie murki, jeden całkowicie pokryty gipsem, drugi na razie nie, z racji tego, iż chcę na nim umieścić imperialny sztandar, nad którym pracuję.

Pokazane na fotografiach miejsca, gdzie gips się ukruszył, zamierzam zasłonić imperialnymi bunkrami/ruinami.

(Zdjęć było trochę więcej, niestety część była nieostra i trudno było coś na nich dostrzec, dlatego zostały pominięte - przyp. Sarmor.)

Podsumowanie

Jak widać większość uczestników naszego konkursu wybrała inne formy odpoczynku niż prace nad obranymi projektami. Czy to tylko chwilowa przerwa, czy też zupełnie porzucili swoje modelarskie zamiary? Dowiecie się tego w następnych raportach końcowych!

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes