logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Majówkowe pole bitwy - konkurs

Majówka to doskonały czas na spotkanie ze znajomymi i rozegranie paru bitew. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was konkurs, który pozwoli Wam utrwalić wspomnienia z potyczek, umożliwi popisanie się warsztatem literackim, a także da szansę na wygranie nagrody.

Tematem konkursu jest fabularyzowany raport bitewny. Jak należy to rozumieć? Raport w formie opowiadania, najprościej rzecz ujmując, lecz może być to też tradycyjny raport ze wstawkami fabularnymi spinającymi wszystko w spójną całość. Zdjęcia nie będą oceniane, choć z całą pewnością miło się na nie patrzy - jednak w tym konkursie bierzemy pod uwagę pomysł i kunszt. Nie ma limitu długości, nie ma limitu rozmiaru potyczki, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Konkurs trwa od dziś (04.05), a ostatnie pracę będą przyjmowane do 01.06 włącznie. Prace prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyników nastąpi 02.06, natomiast same prace publikowane będą sukcesywnie w miarę nadsyłania.

Jeszcze słówko o nagrodzie: jest nią książka Sylwii Błach "Bo śmierć to dopiero początek".

Powodzenia!

AKTUALIZACJA

Uwaga, okres nadsyłania zgłoszeń zostaje wydłużony do czerwca.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes