logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Majówkowe pole bitwy - konkurs

Majówka to doskonały czas na spotkanie ze znajomymi i rozegranie paru bitew. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was konkurs, który pozwoli Wam utrwalić wspomnienia z potyczek, umożliwi popisanie się warsztatem literackim, a także da szansę na wygranie nagrody.

Tematem konkursu jest fabularyzowany raport bitewny. Jak należy to rozumieć? Raport w formie opowiadania, najprościej rzecz ujmując, lecz może być to też tradycyjny raport ze wstawkami fabularnymi spinającymi wszystko w spójną całość. Zdjęcia nie będą oceniane, choć z całą pewnością miło się na nie patrzy - jednak w tym konkursie bierzemy pod uwagę pomysł i kunszt. Nie ma limitu długości, nie ma limitu rozmiaru potyczki, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Konkurs trwa od dziś (04.05), a ostatnie pracę będą przyjmowane do 01.06 włącznie. Prace prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyników nastąpi 02.06, natomiast same prace publikowane będą sukcesywnie w miarę nadsyłania.

Jeszcze słówko o nagrodzie: jest nią książka Sylwii Błach "Bo śmierć to dopiero początek".

Powodzenia!

AKTUALIZACJA

Uwaga, okres nadsyłania zgłoszeń zostaje wydłużony do czerwca.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes