logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Painting Handle

Jeśli podobnie jak ja najpierw przyklejacie modele do podstawek, a dopiero później malujecie całość, to dzisiejszy artykuł jest zdecydowanie dla Was. Jakiś czas temu Games Workshop dodał do swojej oferty uchwyt do malowania figurek, którego recenzję możecie przeczytać poniżej.

 

Painting Handle składa się z dwóch głównych elementów. Pierwszy z nich to plastikowy, lekki, wyprofilowany uchwyt, który wygodnie leży w dłoni.

Drugim elementem są mocowane na śrubę plastikowe szczęki, które dzięki systemowi sprężyn i prowadnic trzymają podstawkę modelu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu szczęki te mocno chwytają umieszczoną pomiędzy nimi podstawkę i nie ma możliwości, by wypadła ona z uchwytu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta pomiędzy szczękami Painting Handle zmieszczą się okrągłe podstawki o wymiarach nie przekraczających 40 mm, owalne o wymiarach nie większych niż 60 x 35 mm, a także kwadratowe o boku nie większym niż 30 mm. W poradniku, który ukaże się za tydzień, pokażę Wam, jak dostosować uchwyt Painting Handle do kwadratowych podstawek o wymiarach 40x40 mm i okrągłych o średnicy 50 mm.

Dobre narzędzia to połowa sukcesu, dlatego obok dobrych pędzli i farb warto także zainwestować w solidny i ergonomiczny uchwyt, który podniesie komfort malowania. Painting Handle od GW doskonale sprawdza się w tej roli – przetestowałem i polecam!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes