logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - The Throne of Dwarves: The Throne

Pewien czas temu na platformie Kickstarter zakończyła się kampania The Throne of Dwarves, czyli pierwsza zbiórka crowdfundingowa zorganizowana przez Scibor Monstrous Miniatures. W szóstej recenzji fantów z tej kampanii chcę przybliżyć Wam tytułowy tron krasnoludzkiego władcy.

Jednoczęściowy, odlany z szarej żywicy element terenu ma około 5 cm szerokości i jakieś 9 cm wysokości, a przedstawia bogato rzeźbiony krasnoludzki tron, na którym zasiada krasnoludzki król dźwigający na swych barkach losy całego królestwa.

Po rozpakowaniu polecam umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Jakość odlewu jest dobra, choć warto oczyścić model z nadlewek i błon pozostałych po procesie odlewania. Na otrzymanym egzemplarzu dostrzegłem też lekko widoczną linię podziału formy, której nie udało mi się do końca usunąć.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes