logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Footsore Miniatures - Harpies, cz. 1

Dziś mam dla Was recenzję pierwszego modelu z zestawu Harpies od brytyjskiej firmy Footsore Miniatures, który powstał z myślą o grze Mortal Gods: Mythic.

Modele, które były częścią większego zamówienia, otrzymałem w solidnie zabezpieczonej paczce. Same figurki są pakowane przez producenta w woreczek strunowy, wewnątrz którego oprócz modeli znajdziecie także wycięte z HDF-u podstawki i ulotkę zawierającą wszystkie niezbędne informacje.

Zestaw składa się z trzech kilkuczęściowych, odlanych w białym metalu modeli harpii wyrzeźbionych w skali 28 mm. Pierwsza z recenzowanych figurek przedstawia harpię siedzącą z rozłożonymi skrzydłami na gałęzi drzewa.

Jak możemy się spodziewać po harpii, model przestawia niezbyt urodziwą kobietę, która ma skrzydła zamiast ramion i ptasie nogi. Skrzydła mitycznych kobiet-ptaków w wydaniu Footsore Miniatures są błoniaste i tylko gdzieniegdzie pokryte piórami.

Jakość odlewu jest dobra, a ilość detali odpowiednia. Widoczne są delikatne linie podziału formy i nadlewki.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes