logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HobbyZone - Podręczny stojak modelarski

Punktualnie w piątek, zapraszam szanowne państwo-draństwo do odpakowania kolejnego pudełka z akcesoriami modelarskimi od HobbyZone. Dzisiaj jest to Podręczny Stojak Modelarski (w skrócie hmm... PSM), który zamówiłem przy okazji kupna walizki do transportu figurek, której recenzję możecie przeczytać między innymi na blogu (a także i u nas - przyp. Sarmor).

Szczegóły dotyczące przebiegu zamówienia oraz sposobu spakowania przesyłki przedstawiłem w poprzednim wpisie.

Na stronie HobbyZone o PSM możemy przeczytać:

Podczas pracy nad figurą czy modelem istnieje duże ryzyko przewrócenia pojemnika z farbą, wodą czy innym preparatem chemicznymim który może wyrządzić dużo szkód w miejscu pracy jak i uszkodzić nasz model. Dzięki naszemu stojakowi wszystko będzie stało pewnie i stabilnie, będziesz mógł skupić się tylko na swojej pracy.

 

Główne cechy:
- 4 x otwory z podwójnym dnem o średnicy 36 mm i 26 mm
- 2 x otwory na pędzle, dłuta itp. o średnicy 10 mm
- 4 x otwory na pędzle, dłuta itp. o średnicy 8 mm
- Otwór na kubek z wodą o średnicy 55 mm

 

Wymiary: 10 cm x 15 cm x 4,5 cm

 

Stojak nie zawiera akcesorii, zdjęcia mają na celu pokazanie przykładowego wyposażenia.

 

W skład zestawu wchodzą idealnie spasowane elementy do złożenia, złożenie całego kompletu nie jest czynnością skomplikowaną, do połączenia elementów, potrzebny będzie w małej ilości klej typu wikol.

Ja mogę się tylko pod tym podpisać. Fajny gadżet, w którym umieściłem preparaty do brudzenia modeli, które do tej pory zajmowały mi miejsce na stoliku do malowania.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes